Magnifiсat. Пам’яті Майкла Джексона.

Інколи (а може й, навіть, часто) не вистачає слів щоб висловити Богу те ЩОСЬ, що лежить на душі… Слова, звичайні, які можна огорнути звуком, не виражають усього того змісту, який переповнює розуміння. Але з уст Марії, вони такі прості і одночасно величні, здіймають вгору до Того, кого так прагне серце.

Сьогодні стало відомо про смерть Майкла Джексона. Одіозна фігура, яка заслуговує на пошану.

Текст Magnificat не є скорботним, він на прославу. Може з-за того, що смерть М. Джексона не сприймалась серьозно. Він демонстрував усьому світові своє безсмертя, але насправді явив те, що людина лише бореться зі смертю, яку ніколи не переможе, не переможе самотужки…

Звістка не сприймалась серьозно, бо це видавалось безглуздим — хіба це можливо з тобою, кумиром цілої епохи? Я посміхнувся, коли про це почув, я зрозумів, що ти тепер все знаєш… Тепер тобі, мабуть, вже все зрозуміло… і спокійно, нарешті. Будь у мирі, Майкле!

Воскресіння Христове. Resurrection of Christ.

  • Нікколо Пізано (PISANO, Nicola), Pulpit, 1260, мармур, висота: 465 cм, Baptistry, Pisa

noli me tangere

 

Скачати архів Resurrection (7,45 Mb) — 47 зображень :

Скачати на Deposit Files: Resurrection (XIII-XVI).rar

Скачати на LetItBit: Resurrection (XIII-XVI).rar

N.B. Аби скачати безкоштовно, необхідно вибрати варіант безGoldАккаунта

MOZART Wolfgang Amadeus — Requiem

MOZART_Wolfgang_Amadeus

Реквієм є найвідомішим та найвеличнішим твором великого композитора. Над цією заупокійною мессою Вольфганг Амадей Моцарт працював до самої смерті, так і не завершивши її. Дописав Реквієм учень Моцарта, М. Ф. Зюсмайер, який, на думку спеціалістів, нічого не написав від себе, хоч і був талановитим композитором. Він лише опрацював ескізи та нариси, які залишились після Моцарта.

Як би там не було, але це не применшує усього містичного ореолу навколо історії виникнення Реквіуму . Дивне замовлення на написання цього твору від таємничої особи відіграло фатальну роль для самого Моцарта — його почала переслідувати думка про те, що пише він заупокійну для себе. Пристрасно віддавшись написанню своєму, як і виявилось, останньому твору, Моцарт створює справжній шедевр, що не залишить байдужим будь-якого слухача.

Скачати безкоштовно на letitbit.net (46,05 Mb):

MOZART Wolfgang Amadeus — Requiem.rar

N.B. Аби скачати безкоштовно, необхідно вибрати варіант безGoldАккаунта

Charles François Gounod (Шарль Франсуа Гуно): Messe Solennelle de Sainte Cecile.

Charles_Gounod

Шарль Франсуа Гуно (1818-1893), відомий французський композитор. Написав 14 опер («Ромео і Джульєтта», «Фауст», «Сафо») та 19 духовних творів, найвідомішими з яких є «Ave Maria» та «Messe Solennelle», відома також як «Месса Св. Цецилії».

До вашої уваги пропонується  «Messe Solennelle de Sainte Cecile» (1-8) та «Petite Symphonie for wind instruments» (Мініатюрна симфонія для духових) (9-12).

Скачати безкоштовно на letitbit.net (59 Mb):

«Messe Solennelle de Sainte Cecile;

Petite Symphonie for wind instruments».rar

N.B. Аби скачати безкоштовно, необхідно вибрати варіант безGoldАккаунта