Страсті ХристовіThe Passion of the Christ

Рік випуску: 2004

Країна: USA

Жанр: Драма / Історичний

Тривалість: 127 хв.

Мова: арамейська, латинська

Російські субтитри: є

Режіссер: Мел Гібсон / Mel Gibson

В ролях: Джеймс Кавізел (Ісус), Моніка Белуччі (Марія Магдалина), Майя Моргенштерн (Марія), Клаудія Джеріні (Клавдія, дружина Понтія Пілата), Франческо де Виіо (Петро), Хрісто Жівков (Іоан), Люка Ліонелло (Іуда Іскаріот), Йареф Мерц (Симон), Маттіа Сбраджіа (Каїфа), Хрісто Шопов (Понтій Пілат), Люка де Доміникіс (цар Ірод), Розалінда Челентано (Сатана).

 

 

Чи варто оповідати сюжет, який знає, мабуть, кожна людина? — Тільки якщо людина дійсно ніколи про це не знала. Або якщо забула. Або якщо живе так, як наче ніколи не знала…

Чи варто рекомендувати переглянути цей фільм? Тільки не для розваги. Його можна рекомендувати… так само, як в духовних справах можуть рекомендувати молитву та піст. Бо цей фільм — молитва. Він вимагає покори, бо повірити в те, що так було, побачити це як реальну історичну подію, бачити увесь реалізм, усе те, що показує фільм Мела Гібсона, не кожен зможе.

Цей фільм — Хресна дорога Ісуса Христа, останні години його життя. Ось так банально, абсолютно не героїчно (по людським міркам) Він закінчив земне життя. Так само Гібсон, відтворюючи лише хронологію подій, не прикрашаючи та не пом’якшуючи, переказав нам усю реальність тих подій.

Ось тому цей фільм варто дивитись без перекладу — слова, що були вимовлені тоді знають майже всі. Варто зануритись в тогочасну атмосферу Ісуса Назарянина та Палестини двотисячолітньої давності. Варто побачити, що Ісус був людиною, як ми — сміявся, їв та пив, мав матір. А тому і страждав, як людина… І міг як людина злякатись, відступити, скаржитись…

Ось вже майже як дві тисячи років світ святкує Воскресіння, перемогу над смертю. Але час не умалив значення страждання та вірності, хоч покуса уникати їх «вдосконалюється» разом зі здатністю людини обманювати себе. І коженіз нас рано чи пізно стає перед вибором — зрадити Христу, як Іуда, або ж відректись його, як Петро, або ж послідувати за Ним до кінця на Голгофу, як Йоан та Марія.

Скачати безкоштовно Страсті Христові

Скачати субтітри російською мовою

Зверніть увагу: відео та субтітри — два окремих файла, тому скачуються теж окремо!

 

По темі:

«Страсті Христові / The Passion of the Christ» Soundtrack — скачати